Sakarya arifiye ambarı

Sakarya haritası Zaman taşımacılık uzun yıllardır sakarya arifiye ambarı hizmeti vermektedir. arifiye ambar denince ilk akla gelen firma zaman taşımacılıktır. Zaman taşımacılığın bu denli tercih edilmesinin sebebi ekspres kargo hizmeti vermesidir bugün verdiğiniz ürünler yarın sabah adrese teslim edilmektedir aksi bir durum olmadığı takdirde.
Zaman taşımacılık istanbulda 39 ilçede adresten ürün alımı yapmaktadır anadolu yakası ve avrupa yakasında toplam 20 kamyonet ve 20 kamyon luk filo ile yük toplama ve dağıtma hizmeti vermekteyiz.

Sakarya ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat yapıyoruz bazı firmalar gibi malzeme seçmek gibi hareketlerde asla bulunmaz firmamız 1 koli malı gelip alamayız gibi bir cümle zaman taşımacılıkta asla duymazsınız.

arifiye , arifiye , arifiye , erenler , ferizli , geyve , hendek , karapürçek , karasu , kaynarca , kocaali , pamukova , sapanca , serdivan , söğütlü ve taraklı ilçelerine teslimatımız günlük olarak vardır.

arifiye ambarı seçerken lütfen yükünüzü vereceğiniz firmayı iyi araştırınız yetki belgeleri tam mı araçlarının taşıt kartları varmı gibi sorulara cevap bulunuz.

arifiyeye sadece istanbul ilinden yük götürmüyoruz geniş acenta ve şube ağımız sayesinde türkiyenin heryerinden yükünüzü adresinizden alıp sakarya arifiye ve diğer ilçelere teslimat yapıyoruz.

arifiye ambarı hizmetlerimizi sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak vermekteyiz malzemelerinizin akıbetini sürekli güncel olarak online kargo takibi bölümünden yapabilirsiniz.

arifiye ambarı olarak sürekli nitelikli eğitimli personellerle hizmet vermekteyiz. Personellerimizi sürekli eğitimlere alarak gelişen teknolojinin gerisinde kalmaması için uğraşmaktayız bütün bunları siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek adına yapmaktayız

0551 178 16 06 numaralı telefondan araç talebinde bulunabilir fiyat teklifi istiyebilirsiniz.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın
Zaman Taşımacılık = arifiye Ambarı
GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık istanbulda 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak istanbul depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? arifiye ambarı

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma