Ankara kocaeli ambar

example graphic

Zaman taşımacılık ikibin yılından beri ankara kocaeli ambar hizmeti vermektedir. Ankara kocaeli ambar denince akla ilk gelen firma zaman taşımacılıktır.

Türkiyenin en uygun fiyatlı ankara kocaeli ambar hizmeti zaman taşımacılık sunmaktadır.

Ankara kocaeli ambar başlangıç fiyatları yalnızca 6 tl dir yanlış duymadınız koli taşıma başlangıç fiyatlarımız yalnızca 6 tl dir koli ebat ve kg sine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ankara kocaeli ambar firmamız ankara ilimizde teslimat ve dağıtım yaptığımız ilçeler ;

Akyurt, altındağ, ayaş, bala, beypazarı, çamlıdere, çankaya, çubuk, elmadağ, etimesgut, evren, gölbaşı, güdül, haymana, kahramankazan, kalecik, keçiören, kızılcahamam, mamak, nallıhan, polatlı, pursaklar, şereflikoçhisar, sincan ve yenimahalle ilçelerine teslimatımız vardır.

Ankara kocaeli ambar firmamız kocaeli ilimizde teslimat ve dağıtım yaptığımız ilçeler ;

Başiskele, çayırova, darıca, derince, dilovası, gebze, gölcük, izmit, kandıra, karamürsal, kartepe ve körfez ilçelerine teslimatımız vardır.

Ankara kocaeli arası taşıdığımız tüm yükleri sigortalıyarak sevk etmekteyiz ikiyüzbin türklirasına kadar tüm yükleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Online kargo takibi ile yüklerinizin tüm hareketlerini online olarak izleyebilirsiniz.

Yüklerinizi ankara ve kocaelide adresinizden alıp yine belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz. İsteğe bağlı kata ürün çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetlerimiz mevcuttur.

Ankara kocaeli ambar yüklerinizi ankara ve kocaelide 10 kamyon , 10 ducato ve 10 kamyonet ile adresinizden topluyoruz açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hertürlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur. Adresten alım bildirdiğiniz andan itibaren 45 dakika gibi kısa sürede adresinize araç yönlendirmesi yapmaktayız. Araçlarımızı kullanan tüm şoförlerimizin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik gibi tüm belgeleri mevcuttur. Tüm araçlarımızda kurye vardır ürünleriniz şehiriçi araçlarına düzgün istiflenebilmesi tıra aktarmada zarar görmemesi için kuryelerimiz sürekli yükünüzün yanındadır.

Ankara kocaeli arası teslimat süremiz 24 saattir bugün adresinizden alınan ürünler yarın adresinize teslim edilmektedir.