Ankara istanbul kargo

example graphic

Zaman kargo ikibin yılından günümüze ankara istanbul kargo hizmeti vermektedir. Türkiyenin en ucuz kargo firmalarından biriyiz. Fiyatlarımızın ucuz olmasının en başlıca nedenleri geniş müşteri ağımız oluşundan kaynaklanmaktadır Ankara istanbul arası kargo hizmetlerinde ilk üçteyiz.

Ankara istanbul kargo firması tercih ederken nelere dikkat etmelisiniz ?

Ankara istanbul kargo firması tercih ederken ilk bakacağınız nokta fiyatlarıdır daha ucuzu dururken neden daha fazla ödeyesinizki ? Fiyattan sonra bakacağınız diğer konu adresinizden ürünlerinizi teslim alma hızı olmalıdır zaman kargo adresten alım bildirdiğiniz andan itibaren maksimum 45 dakika gibi bir sürede adresinize araç yönlendirmektedir hem istanbulda hem ankarada. Bir diğer konu firmanın yetki belgeleri tammı bunu sorgulamalısınız yetki belgesiz firmalara taşımacılık yaptırmayınız yükünüzün güvenliği için.

Şehiriçi araç toplama filonuz hakkında bilgi verirmisiniz ?

istanbulda şehiriçi ürün toplama için 15 adet kamyon , 15 adet kamyonet ve 15 adet ducato ile istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden adresinizden ürün toplama ve dağıtım hizmeti veriyoruz.

ankarada şehiriçi ürün toplama için 15 adet kamyon 15 adet kamyonet ve 15 adet ducato ile ankaranın tüm ilçelerinden adresinizden ürün toplama ve dağıtım hizmeti veriyoruz.

Kargoları sigorta yapıyormusunuz ?

Taşımakta olduğumuz tüm yükleri sigorta yapmaktayız ürünler adresinizden alındığı andan itibaren sigortalanarak taşınmaktadır.

Teslimat süreniz nedir ?

istanbul ve ankarada adresinizden alınan ürünler ertesi gün ankarada adresinize teslim edilmektedir tüm gönderiler ertesi gün teslim şekliyle çalışıyoruz.

Fiyatlar nasıl belirleniyor ?

Fiyatlar ebatlar yüksekse ebattan gider kg fazla ise kilodan gider ebat nasıl hesaplanır diye soracak olursanız desi hesaplama sayfamızı ziyaret etmenizi rica ederiz.

Ne tür yükler alıyorsunuz ?

Ankara istanbul kargo olarak diğer kargo firmaları gibi yük seçmiyoruz hertürlü yükünüz taşınmaktadır ebatı yüksek ve ağır olan ürünleriniz ambar bölümümüz aracılığıyla taşınmaktadır. Buzdolabı , fırın , çamaşırmakinası , gardolap , makina , palet , ibc tank ve benzeri her türlü malzemeniz taşınmaktadır.

0551 178 16 06 numaralı telefonu arayarak fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.