Ankara ambarı ikitelli

Ankara haritası

Zaman taşımacılık ankara ambarı ikitelli bölgesinde ambar hizmeti vermektedir. Ankaranın tüm ilçelerine adrese ürün teslimatı yapan Türkiye geneli dağıtım ağına sahip ankara nakliyat ambarıdır.

Ankara ambarı ikitelli bölgesinde faaliyet göstermekteyiz ikitelli bölgesinde 5 kamyonet ve 5 kamyon ile adresinizden ürünlerinizi alıp ankarada adresinize teslimat hizmeti veriyoruz.

Ankaraya gidecek ürünleriniz için kargo firmalarına yüksek maliyetlerle ürünlerinizi teslim etmeyin zaman taşımacılıktan fiyat teklifi alın uygun fiyata ankaraya yüklerinizi taşıyalım.

ürünleriniz zaman taşımacılık güvencesiyle sevk edilmektedir ürünlerinizi kasko yapıp öyle sevk ediyoruz kırılma dökülme devrilme kaybolma karışma gibi hertürlü duruma karşı kaskoludur. Herhangi bir fark talep etmeksizin sevk ettiğimiz tüm malzemeleri sigortalayarak sevk etmekteyiz ürünleriniz sigortalı kafanız rahat bir şekilde malzemenizin teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

Ankaranın tüm ilçelerine sevkiyat yapan ilk firmayız. Bugün verdiğiniz ürünler yarın ankarada müşterinizin adresine teslim edilmektedir.

Ankara ambar yüklerinizi ikitellide 10 kamyon , 10 ducato ve 10 kamyonet ile adresinizden topluyoruz açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hertürlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur. Adresten alım bildirdiğiniz andan itibaren istanbulun avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden 45 dakika gibi kısa sürede adresinize araç yönlendirmesi yapmaktayız. Araçlarımızı kullanan tüm şoförlerimizin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik gibi tüm belgeleri mevcuttur. Tüm araçlarımızda kurye vardır ürünleriniz şehiriçi araçlarına düzgün istiflenebilmesi tıra aktarmada zarar görmemesi için kuryelerimiz sürekli yükünüzün yanındadır.

ikitelli bölgesinde 1 kolide olsa 100 kolide ürününüz olsa adresinizden alım yapıyoruz diğer firmalar gibi adresten alım için herhangi bir fark ücreti talep etmiyoruz.

Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

iletişim bilgilerimize ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Ankara ambarı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayınız

istanbul ankara ambarı sayfamıza gözatmak için buraya tıklayınız.