ahlat Ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri bitlis ahlat ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden bitlis ahlata ve bitlis ahlattan Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbuldan bitlis ahlata ve bitlis ahlattan istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

bitlis ahlattan her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki bitlise ürün sevkiyatı yapabilir ama bitlis ahlat ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün ahlata gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük ahlata araç çıkışı yapmaktadır.

bitlis ahlat ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

bitlis ahlat teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün bitlis ahlatta adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

bitlis evden eve

bitlis ahlat evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amahlatjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur bitlis asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için bizi arayınız.

Büro ve ofis taşımacılığı

bitlis ahlat büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. bitlise gidecek ofis ve bürolarınız için yada bitlisten Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amahlatjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

bitlis fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz bitlisten herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister bitlise gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı bitlise sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor bitlise yada bitlisten başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

bitlis parça yük taşımacılığı

bitlis parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır bitlis parça yük taşıma hizmeti vermektedir bitlise gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın